جزیره فایل

پایگاهی مملو از طرح درس سالانه , طرح درس روزانه , پاورپوینت درسی , تحقیق آماده , محصولات آموزشی , پژوهش معلمان , پروژه دانش آموزی

اطلاعیه فروشگاه

با خرید هر محصول، دو محصول دیگر از این فروشگاه هدیه بگیرید. تمام طرح درس ها، مقالات و پاورپوینت ها قابل ویرایش هستند.

طرح درس عدد اعشاری، ریاضی چهارم

طرح درس عدد اعشاری، ریاضی چهارم

یکی از مباحثی که در فصل 5 کتاب ریاضی چهارم دبستان آورده شده، مبحث عدد اعشاری می باشد. در این درس دانش آموزان با مفهوم عدد اعشاری و طریقه نوشتن و خواندن آن آشنا می شوند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 4 صفحه بوده و در آن پس از تعیین اهداف  و انجام مراحل مقدماتی، به سراغ تدریس درس رفته ایم. (در این طرح درس، سه گام برای تدریس درس مذکور در نظر گرفته شده است. )

پس از تدریس، ارزشیابی پایانی به عمل آمده و درس جمع بندی شده و در نهایت به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود.

طرح درس دوم شامل 3 صفحه بوده و در آن عناوین مختلفی وجود دارد. از جمله:  اهداف، برقراری ارتباط، مدل کلاس، روش تدریس، ایجاد انگیزه، ارائه درس، ارزشیابی پایانی، جمع بندی و تعیین تکلیف ( توضیحات هر عنوان به طور کامل در طرح درس ذکر شده است. )

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل پاورپوینتی از این درس، نیز آورده شده است. بهتر است در حین تدریس از این پاورپوینت استفاده شود.

   هدیه این محصول : طرح درس ریاضی چهارم درس تساوی کسرها - تحقیق با عنوان معجزات عددی قرآن مجیدپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TarhDars-Riazi4-Add-Ashari_2104824_5607.zip376.6k
TarhDars-Riazi4-Tasavi-Kasrha_2104824_9259.zip1.8 MB
Ejaze-Elmi-Quran_2104824_8508.zip615.4k

طرح درس اندازه گیری زاویه ریاضی چهارم

طرح درس اندازه گیری زاویه ریاضی چهارم یکی از عناوین کتاب ریاضی پایه چهارم ابتدایی اندازه گیری می باشد . در این بخش از کتاب ، دانش آموزان با زاویه ، اندازه گیری زاویه ، اندازه گیری زمان و اندازه گیری طول آشنا می شوند . در این قسمت طرح درسی روزانه با عنوان اندازه گیری زاویه آورده ایم . این طرح درس در یک جدول زیبا تهیه و تنظیم شده است . طرح درس مذکور شامل 4 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد . ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

طرح درس سالانه ریاضی چهارم دبستان

طرح درس سالانه ریاضی چهارم دبستان کتاب درسی ریاضی چهارم دبستان شامل 7 فصل می باشد. هر فصل کتاب از بخش های مختلف از جمله صفحه عنوان، حل مسئله، درس ها و مرور فصل تشکیل شده است. جهت تدریس یک ساله این کتاب، نیاز به طرح درس سالانه می باشد. استفاده از طرح درس سالانه باعث می شود تدریس بر اساس بودجه بندی پیش رفته و به صورت اصولی به اهداف کوتاه مدت وبلند مدت دست یابیم. در این قسمت، طرح درسی سالانه برای تدریس یک ساله کتاب ریاضی چهارم آورد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان